PRO FIRMY A OBCHOD

V uplynulých osmi letech jsme našimi tradičními sadami „Vánoční lití olova“ potěšili již více než 100.000 rodin. Jsme přesvědčeni, že jsme tím alespoň trochu přispěli k posílení tradičních českých vánoc, ke kterým vánoční zvyky historicky patří. V dnešní možná až příliš přetechnizované a uspěchané době jsou vánoční svátky jednou z mála příležitostí pro zvolnění, zklidnění, věnování více času dětem a blízkým. A samozřejmě rozjímání a zamyšlení. Tradiční zvyky jako je právě lití olova jsou zajímavé pro děti i dospělé a určitě mohou přispět k svátečnější atmosféře a lepší rodinné pohodě.

Pro firmy jsou pak sady pro lití olova šancí na zajímavý, bytostně český a „aktivní“ dárek pro jejich zákazníky resp. klienty. Nabízejí také příležitost k velice decentní prezentaci firmy přímo v rodinném prostředí zákazníků.

V letošním roce jsme naše sady „Vánoční lití olova“ Betlemia podstatně vylepšili. Olůvka a tavicí naběračku naleznou klienti nyní v nové pevné krabičce s originální konstrukcí a vánočním designem.

Design je založen na původní autorské kresbě. Chtěli jsme zachytit kouzlo „Ladovských vánoc“ v modernějším pojetí a jsme přesvědčeni, že se nám to opravdu povedlo.

vánoční lití olova - krabice otevřená a zavřená

Pro klienty z řad agentur nabízíme také další dvě varianty provedení:

A) Sada s designem dle vlastního grafického návrhu respektujícího konstrukci (výsek krabičky).

B) NOVĚ jsme na základě přání některých klientů zavedli variantu „Firemní přání“.
Klienti, kterým se náš originální design líbí, mají možnost umístit do vymezených na vnitřním víku jak svoje logo a případně přání, slogan apod. viz náhled makety. Pro řadu klientů bude tato varianta zřejmě zajímavější, než náročnější cesta kompletně vlastního designu.

Naše cenová nabídka pro sezónu 2017 (ceny bez dph):

5-24 ks 120 Kč/ks
25-99 ks 110 Kč/ks
100-499 ks 99 Kč/ks
500-1999 ks 90 Kč/ks

Ceny pro vyšší množství nabídneme na vyžádání.

Náklady na dopravu a balení účtujeme dle skutečné výše. Množstevní sleva a dopravné a balné bude automaticky zahrnuta v celkové ceně dodávky, která se vám v případě objednávání přes internet zobrazí před finálním potvrzením objednávky.

Dodací lhůty jsou 4 týdny od objednávky a dodání vlastního grafického návrhu (na úrovni tiskových podkladů) resp. od dodání loga a textů pro variantu „B“. V případě objednávek sad s originálním designem Betlemia je standardní dodací lhůta 2 týdny pro množství do 1.000 ks, lhůty pro větší množství po dohodě.

 

Vzorek originální sady „Vánoční lití olova“ Betlemia vám rádi zašleme.

vánoční lití olova - krabice

Sada na lití olova

Sada obsahuje 6 olověných mincí a tavící naběračku.

Cena:

169,00  (s DPH)

Není skladem - sady na lití olova naleznete ve svém knihkupectví.