PRO FIRMY A OBCHOD

V uplynulých patnácti letech jsme našimi tradičními sadami „Vánoční lití olova“ potěšili již více než 100.000 rodin. Jsme přesvědčeni, že jsme tím alespoň trochu přispěli k posílení tradičních českých vánoc, ke kterým vánoční zvyky historicky patří. V dnešní možná až příliš přetechnizované a uspěchané době jsou vánoční svátky jednou z mála příležitostí pro zvolnění, zklidnění, věnování více času dětem a blízkým. A samozřejmě rozjímání a zamyšlení. Tradiční zvyky jako je právě lití olova jsou zajímavé pro děti i dospělé a určitě mohou přispět k svátečnější atmosféře a lepší rodinné pohodě.

Pro firmy jsou pak sady pro lití olova šancí na zajímavý, bytostně český a „aktivní“ dárek pro jejich zákazníky resp. klienty. Nabízejí také příležitost k velice decentní prezentaci firmy přímo v rodinném prostředí zákazníků.

V letošním roce jsme naše sady „Vánoční lití olova“ Betlemia podstatně vylepšili. Olůvka a tavicí naběračku naleznou klienti nyní v nové pevné krabičce s originální konstrukcí a vánočním designem.

Design je založen na původní autorské kresbě. Chtěli jsme zachytit kouzlo „Ladovských vánoc“ v modernějším pojetí a jsme přesvědčeni, že se nám to opravdu povedlo.

vánoční lití olova - krabice otevřená a zavřená

Pro klienty z řad agentur nabízíme sadu s designem dle vlastního grafického návrhu respektujícího konstrukci (výsek krabičky).

Naše cenová nabídka pro sezónu 2023 (ceny bez dph):

NEJLEPŠÍ CENY STANOVÍME NA VYŽÁDÁNÍ

Vzhledem k současné turbulenci cen opravdu nemá cenu pořád přepisovat ceník. Proto Vám na požádání vždy vypočítáme NEJLEPŠÍ CENU v daném období. Čím dříve se ozvete, tím nižší cenu získáte.

Dodací lhůty jsou 4 týdny od objednávky a dodání vlastního grafického návrhu (na úrovni tiskových podkladů) resp. od dodání loga a textů pro variantu „B“. V případě objednávek sad s originálním designem Betlemia je standardní dodací lhůta 2 týdny pro množství do 1.000 ks, lhůty pro větší množství po dohodě.

 

Vzorek originální sady „Vánoční lití olova“ Betlemia vám rádi zašleme.

  Rychlá poptávka

  vánoční lití olova - krabice

  Sada na lití olova

  Sada na lití olova obsahuje 6 olověných mincí a tavící naběračku. Jedná se o český výrobek, který navazuje na tradiční vánoční zvyk, kdy se z roztaveného kovu, odlitého do vody, hádalo, co koho v budoucnu čeká. Sada je koncipována tak, aby mohla být využívána bezpečně a opakovaně.

  Cena:

  204,00  (s DPH)

  Množství